Canadaya köcmək istəyirəm.

LMİA, şirkət daxili transfer, iş təklifi
Post Reply
trltagiyev
Articles: 0

Canadaya köcmək istəyirəm.

Post by trltagiyev »

Salam dəyərli qrup üzvləri, ilk növbədə özümü tanıtdırım adım Turaldir 31 yaşım var İT Mühəndisiyəm Şəbəkə və sistem administratoru.
CİSCO üzrə Azərbaycanda çalışıram 6 illik iş stajim var... ailəliyəm 1 övladəm var 1 yaş 5 ayliq..
İngilis dili kurslarina gedirik ailəmlə 2 aydir kifayət qədər bazamızda var öz üzərimizdə çalışırıq.. Övladimın gələcəyi üçün Azərbaycandan çıxmaq qərarına gəlmişəm.

Mənə yol göstərin Canadaya migrasiya edim. Bakida 7 aydir məni firladirlar əl atmadığım yol qalmadi görüşmədiyim insan olmadı, hətta pul belə dedilər dedim verirəm təki işim alinsin amma düzgün nəticə olmadı...

Canadada yaşayan Azərbaycanlılar var onlara yazıram konkret cavab vermirlər... niyə belə paxilliq edirlər?? Görəsən nəsə var bilmədyim ora gedəndə hami öz həmvətənindən çəkinir... təzəlikcə eşitdim ki hələ aldadanda var adamı ehh nəysə..

Sizlərdən xahişim bu işdə mənə kim dəstək ola bilər buradan işi görən şəxsə əziyyəti qarşılıqında hörməti nədir edəcəm...

Deyirlər Canadaya iş Vizasi almaq olur mən xanımım və ovladım 3 müz birdən ora necə viza ala bilərik dəstək olsaniz sevinərdim..Biz bilirik orada bizi yağ bal gözləmir ən azından psixoloji olaraq özümüzü hər çətinliyə hazırlamışıq yəni bilirik ki orada həyat sıfırdan başlayır.. mənə bu işdə dəstək olun dəyərli qrup üzvləri..
EL-KHAN

Re: Canadaya köcmək istəyirəm.

Post by EL-KHAN »

Kanada-nın vilayətlər proqramlarını cəhd edin. Siz inglis dilini İelts 7666 çatdırsaz, bütün şanslarınız var. Birinci vilayətlər programlarına baxın.
Elnur

Re: Canadaya köcmək istəyirəm.

Post by Elnur »

Salam.
1)Iw vizasi ile gelsem, orda iwtiye iwtiye vetendawdig ala bilerem?
2)iw vizasiynan gelsem ora, kontrakt ile olacag, orda meni deeport ede bilerler?
3) iw vizasiynan gelsem , neqeder pul ozumle goturmeliyem?
4) bakida iw vizasi duzeldenler var, o real sohbetdi? Yani ele viza duzeldiler bakida?
5) ora gelsem bir milet kimi mene komeklik ede bilersiz?
Post Reply