Toronto School of Management yoxsa ILAC

Təhsil üçün viza, təhsildən sonra iş icazəsi, univer və kollec siyahısı, tələb olunan sənədlər və s.
Post Reply
Samir
Articles: 0

Toronto School of Management yoxsa ILAC

Post by Samir »

Salam, mene 2 kollecden Toronto School of Management ve ILAC International kollecden şərti qəbul gəlib. Deposit ödenişi ( 3500CAD ve 200CAD uygun olaraq) etdikden sonra qebul vereceklerini bildirdiler. Toronto School of management kollecinde Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op; ILAC International kollecinde Business Administration Diploma with Co-op programlaridir. Muddet olaraq her ikisi texmini 1 il 8 aydir. Bu kollecler barede melumati olan var? Hansini secmek daha duzgun olar? Hazirda oz ixtisasim Business Management-dir ( bakalavr 1-ci kurs)
heydarmu

Re: Toronto School of Management yoxsa ILAC

Post by heydarmu »

salam brat men ozum den İDREM sirketi terefinde Mene dediler ki siz gebul senedi glenden sonrem 500 dolar depozit goyasiz soram senedleri nizi duzelden den soram 1000 dolar da bizel veresiz Hospitality uzre ozde men Oz ixtisasim TUrizim teserufat nezaretcisi di Beleikle 2 illik sene ucun 2000 dolar lazim di 700 de canada simester pulu sene meslehetim o du ki İDREM SİRKETİ İLE ELAGE QUR İNSTGRAM DA AD BELEDİ (İDREAM)
heydarmu

Post by heydarmu »

salam brat men ozum den İDREM sirketi terefinde Mene dediler ki siz gebul senedi glenden sonrem 500 dolar depozit goyasiz soram senedleri nizi duzelden den soram 1000 dolar da bizel veresiz Hospitality uzre ozde men Oz ixtisasim TUrizim teserufat nezaretcisi di Beleikle 2 illik sene ucun 2000 dolar lazim di 700 de canada simester pulu sene meslehetim o du ki İDREM SİRKETİ İLE ELAGE QUR İNSTGRAM DA AD BELEDİ (İDREAM)
EL-KHAN

Post by EL-KHAN »

Samir wrote: May 16th, 2020, 7:57 am Salam, mene 2 kollecden Toronto School of Management ve ILAC International kollecden şərti qəbul gəlib. Deposit ödenişi ( 3500CAD ve 200CAD uygun olaraq) etdikden sonra qebul vereceklerini bildirdiler. Toronto School of management kollecinde Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op; ILAC International kollecinde Business Administration Diploma with Co-op programlaridir. Muddet olaraq her ikisi texmini 1 il 8 aydir. Bu kollecler barede melumati olan var? Hansini secmek daha duzgun olar? Hazirda oz ixtisasim Business Management-dir ( bakalavr 1-ci kurs)
Salam. Bunlardan heç biri immiqrasiya məqsədləri kömək etmir. Səbəb, PGWP bu koleclərin məzunlarına verilmir.
EL-KHAN

Post by EL-KHAN »

Screenşotlar aşağıda
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Samir

Post by Samir »

heydarmu wrote: May 18th, 2020, 10:39 am salam brat men ozum den İDREM sirketi terefinde Mene dediler ki siz gebul senedi glenden sonrem 500 dolar depozit goyasiz soram senedleri nizi duzelden den soram 1000 dolar da bizel veresiz Hospitality uzre ozde men Oz ixtisasim TUrizim teserufat nezaretcisi di Beleikle 2 illik sene ucun 2000 dolar lazim di 700 de canada simester pulu sene meslehetim o du ki İDREM SİRKETİ İLE ELAGE QUR İNSTGRAM DA AD BELEDİ (İDREAM)
tesekkurler, ama IDREAM sirketi ile islemisem kecen il. Deqiq islemir o sirket. indi necedir bilmirem, mene soz verdikleri vaxta qebul ala bilmediler. muraciet eledikleri kollec barede hec etrafli melumatlari yox idi
Samir

Post by Samir »

EL-KHAN wrote: May 19th, 2020, 10:56 pm Salam. Bunlardan heç biri immiqrasiya məqsədləri kömək etmir. Səbəb, PGWP bu koleclərin məzunlarına verilmir.
tesekkurler melumata gore. Bu o demekdir ki, vizada problem ola biler?
EL-KHAN

Post by EL-KHAN »

Bu o deməkdir ki, siz təhsili bitirənən sonra İs İcazəsi ala bilməyəcəksiz. Yani təhsil bitirənən sonra, ölkəni tərk etməlisiz.
Samir

Post by Samir »

EL-KHAN wrote: May 21st, 2020, 7:56 am Bu o deməkdir ki, siz təhsili bitirənən sonra İs İcazəsi ala bilməyəcəksiz. Yani təhsil bitirənən sonra, ölkəni tərk etməlisiz.
bilmek isteyirdim ki, PGWP verilib verilmemesi ferq edir konsul ucun?
EL-KHAN

Post by EL-KHAN »

Yox, konsul üçün fərq etmir.
Gabriel

Post by Gabriel »

America i drem şirkəti ilə mən işləmək istəyirdim. Sizin yorumunuzu gördüm fikrimi dəyişdim. Bu saytda da post yaratdım cavab verən olmadı
Post Reply